Marine Supply Turkey

Marine Supply Turkey

Ülkemizde cografik konumunda avantaj sağladığı uluslararası deniz taşımacılığında önemli bir rol oynamaktadır. Yüksek gemi trafiği ile son derecede gelişmiş bir pörtföye sahiptir. 
Sektörel olarak yayılan sektörel kapsamdaki Marine supply Turkey gemi levazımatı hizmetleri yardımıyla gıdadan, temizlik ürünlerine ve hem de yan gemi teknik hizmetlerine kadar pek çok değişik alanda yayılan hizmetleri kapsamına almaktadır. Hem yurtiçinde hem de uluslararası kapsamda ehemmiyet taşıyan limanları da kapsamına kalan kurumumuz, sunmuş olduğu marine supply Turkey, pazarında uzmanlığı tespit edilen ve uzun senelere dayanan deneyim ve bilgi birikimi ile hareketlerini kesintisiz olarak sürdürüyor.

Ticari ya da turistik bütün gemi yolculuklarındaki gereksinimler yönünden hayati ehemmiyet taşıyan marine supply Turkey hizmetleri, Türkiye’ nin her sene yüz binleri tespit edilen gemi trafiği hacmine ideal standartlarda cevap sunabilme kapasitesi, sektörde uzun senelardır etkinlik göstermesi ile edindiği bilgi ve deneyimsiyle firmamızda yer alıyor. Ülke ekonomimiz yönünden son derece mühim bir sektör olması sebebi ile bu alanda uzmanlaşmış, uzun senelere dayanan deneyim ve yanında gelen bilgi birikimi üstüne inşa edilmiş kuruluşlar doğrulusunda gerçekleştirilir. 

Bu hususta uluslararası ticaret ve hizmet sektörü standartlarına uyumlu çalışmalar sağlayan kuruluşumuz, hem yurtiçindeki hem de uluslararası kapsamdaki limanlara kadar uzanan bağlantıları ile her tipteki gereksinimlera en nitelikli ve en kaliteli cevabı sunabilme potansiyeli taşımaktadır.