Hakkımızda

Hakkımızda

BOSA DENİZ İKMAL VE GEMİ BAKIM ONARIM HİZMETLERİ

BOSA Deniz İkmal Hizmetleri olarak 2011 senesinde kurulduk. Alanında tecrübeli ekibimizle denizcilik sektörüne ve endüstriyel tesislere büyük bir özveriyle teknik malzeme ikmali yapmaktayız. Bunun yanında hem atölyemizde hem de yerinde makine bakım onarım hizmetleri vermekteyiz.

TEKNİK ÇÖZÜM NOKTANIZ

Tekneniz herhangi bir acil durumla karşılaştığında 7/24 destek hattımızı aramanız yeterli. Bosa tecrübeli teknik kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Makina,Seperatör,Jeneratör,Kreyn yedek parçaları stoklarımızda bulunmakta ve global yedek parça ağımız sayesinde
kısa sürede sizlere ulaştırılmaktadır. (Wartsila,Sulzer,Man,Man B&W,MVM,Cummins,Deutz,Yanmar,Alfa Laval,Hanshin,Mitsubishi,Iveco,Fiat)

GLOBAL HİZMET AĞI

Bosa Denizcilik, uluslararası partnerleri ile sizlere dünyanın birçok limanında teknik konularda,malzeme ve yedek parça ikmal konularında çözümler sunmaktadır. Hizmet verdiğimiz başlıca noktalar, Birleşik Arap Emirlikleri(BAE), Endonezya (Surabaya,Jakarta ve Batam), Singapur, Meksika (Vera Cruz,Campeche,Puerto Vallarta), Amerika Birleşik Devletleri (USA-Houston),İngiltere,Almanya.

REKABETÇİ FİYATLAR

Değişen piyasa koşullarında müşterilerimize en uygun fiyatları ve ödeme koşullarını sunmaya çalışmaktayız.